Acid Mouse - LP

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 457 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
457 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

Skupina ŠANOV 1 je patrně nejdéle hrající punkovou kapelou v tuzemsku. Vznikl v roce 1987 jako ortodoxní punkové seskupení a svůj styl neopustil dodnes. Album Acid Mouse pochází z roku 2002, a tehdy znamenalo comeback skupiny po sedmileté odmlce. ŠANOV 1 hraje na Acid Mouse punk citelně razantnější, nežli kdysi, s přesahy do tvrdších žánrů, ale také ve dvou písních koketuje s tehdy novými hudebnímu technologiemi prostřednictvím Moimira Papalescu,

ŠANOV 1 pochází z Teplic a dostal název podle místní vilové čtvrti, které se za první republiky říkalo Malá Paříž. K původní sestavě se po roce připojil Radovan Šantrůček, který je dodnes duší i motorem kapely. Jeho melodie, texty i vokál jsou pro ŠANOV 1 charakteristické. Svá obvinění chrlí na všechny strany, nikdo a nic nezůstane ušetřeno. Přes časté personální změny a přes všechny módní vlny drží ŠANOV 1 punkovou vlajku stále hrdě vztyčenou. A vzedmutá mladá vlna současné vzdorovité generace ji podporuje. Miluje její energii a razanci, důslednost a nesmiřitelnost.

LP je vybaveno vsádkou s texty a fotografiemi.
A
1/ Acid Mouse I. 2:35
3/ Na kolenou 2:20
4/ Kámen na kameni 3:25
5/ Nebudem 3:39
6/ Očima jiných 2:44
7/ Barvy 2:50
8/ Vším čím jsem – Acid Mouse II. 2:33

B
2/ Matrix 3:26
9/ Kudlanky 2:52
10/ Svět na prodej 2:43
11/ Inside The Box 2:16
12/ Nikdy neříkej Nikdy 2:18
13/ se těšíme… 2:36
14/ Sv. Otce 4:52

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Acid Mouse - LP je 457 Kč

Výběr knih autorů Šanov I. , Šanov 1

Výběr knih vydavatele Black Point

Naše tipy


Silně autobiografický Anděl zapomnění rakousko-slovinské spisovatelky Maji Haderlapové je literárním příspěvkem k tématu osudu korutanských Slovinců. Zprvu příběh zdánlivě splňuje všechny atributy romantické venkovské idyly, záhy však osudy jednotlivých členů rodiny začnou jakoby prorůstat do košaté koruny stromu etnické problematiky, týkající se slovinské enklávy v Rakousku. Z idyly se postupně stává drsný boj o život během 2. světové války a izolovaný mikrosvět se začíná rozpadat pod údery plnými lidské bolesti, křivdy a nezhojených ran.