Fotoalbum samolepící 100 stran

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 229 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
229 Kč
Skladem (dodání do 1 dne)

Krátký popis
Samolepící album se 100 stranami (50 listů) s kroužkovou vazbou. Lze vložit až 200 fotografií velikosti 10 x 15 cm, 200 fotografií velikosti 13 x 18 cm nebo 100 fotografií veliksoti 15 x 21 cm. Do alba lze přidat náhradní listy s označením SA-100.
Výběr knih vydavatele Fandy

Naše tipy


Silně autobiografický Anděl zapomnění rakousko-slovinské spisovatelky Maji Haderlapové je literárním příspěvkem k tématu osudu korutanských Slovinců. Zprvu příběh zdánlivě splňuje všechny atributy romantické venkovské idyly, záhy však osudy jednotlivých členů rodiny začnou jakoby prorůstat do košaté koruny stromu etnické problematiky, týkající se slovinské enklávy v Rakousku. Z idyly se postupně stává drsný boj o život během 2. světové války a izolovaný mikrosvět se začíná rozpadat pod údery plnými lidské bolesti, křivdy a nezhojených ran.