Když se bombardéry vracejí

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 286 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
286 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
HNF byla legendární česká punková kapela, která vznikla v roce 1985 v Jihlavě ve složení Petr a Pavel Štěpánovi a Leoš Kostelecký
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Když se bombardéry vracejí je 286 Kč

Výběr knih autora Hrdinové nové fronty

Kniha Když se bombardéry vracejí

Když se bombardéry vracejí

Cena od 286 Kč

Kniha Když se bombardéry vracejí

Když se bombardéry vracejí

Cena od 475 Kč

Výběr knih vydavatele Warner Music

Kniha : Disco - LP

: Disco - LP

Cena od 638 Kč

Kniha : Innocent Victim - LP

: Innocent Victim - LP

Cena od 520 Kč

Kniha , : Brain Salad Surgery - LP - ,

, : Brain Salad Surgery - LP - ,

Cena od 701 Kč

Kniha , - LP - ,

, - LP - ,

Cena od 594 Kč

Kniha : High and Mighty LP

: High and Mighty LP

Cena od 520 Kč

Kniha : Live at the Hollywood Palladium - LP

: Live at the Hollywood Palladium - LP

Cena od 633 Kč

Kniha : All Blessed - LP

: All Blessed - LP

Cena od 690 Kč

Kniha : Dávná zem - LP

: Dávná zem - LP

Cena od 586 Kč

Naše tipy


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.