Merch 1984

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 39 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
39 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
PLACKYCo na srdci, to na placce! Ukažte, že jste fanoušky Orwellovy knihy 1984.Placka s jedinečným výtvarným zpracováním od Matyáše Namaie, ilustrátora grafického románu 1984.Průměr: 56 mmPodívejte se i na další parádní kousky na počest Orwellova díla. Edice Merch 1984
Výběr knih autora Placka/button

Výběr knih vydavatele Naše nakladatelství

Naše tipy


Publikace: Pád do tmy - Dranfield Wendy. Začátek strhující detektivní série od bestsellerové autorky Detektiv Madison Harperová a soukromý vyšetřovatel Nate Monroe mají jedno společné – oba si odseděli tresty za zločiny, které nespáchali. Teď spojí síly, aby pátrali po dvanáctileté Jenny, která zmizela z letního tábora na severu Kalifornie. Madison je jasné, že idylický kemp u jezera je plný tajemství, vedoucí však mlčí jako zařezaní. Pak ale Madison v místní knihovně najde zlověstný obrázek, který Jenny namalovala… a události se dají do pohybu. Publikace: Pád do tmy - Dranfield Wendy.