Purse Pets mikro kabelka netopýrek

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 369 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
369 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

Stylová mikro kabelka vpodobě Netopýrka má oči, které se otáčejí při otevírání a zavírání zipem. Vyrobeno zprémiových materálů a textur. Velikost cca 8×8×5 cm. Vjedné ze šesti mikrokabelek najdeš unikátní značkovou gumičku do vlasů. Vhodné od 5let.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Purse Pets mikro kabelka netopýrek je 369 Kč


Naše tipy


Silně autobiografický Anděl zapomnění rakousko-slovinské spisovatelky Maji Haderlapové je literárním příspěvkem k tématu osudu korutanských Slovinců. Zprvu příběh zdánlivě splňuje všechny atributy romantické venkovské idyly, záhy však osudy jednotlivých členů rodiny začnou jakoby prorůstat do košaté koruny stromu etnické problematiky, týkající se slovinské enklávy v Rakousku. Z idyly se postupně stává drsný boj o život během 2. světové války a izolovaný mikrosvět se začíná rozpadat pod údery plnými lidské bolesti, křivdy a nezhojených ran.