Radost z jídla nejen makrobiotika očima lékaře a pacienta

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 289 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Reknihy.cz
289 Kč
Není skladem
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Radost z jídla nejen makrobiotika očima lékaře a pacienta je 289 Kč

Výběr knih autorů Vladimíra Strnadelová , Jan Zerzán

Kniha Radost ze zdravých dětí

Radost ze zdravých dětí

Cena od 319 Kč

Kniha Radost z jídla

Radost z jídla

Cena od 369 Kč

Kniha Radost z jídla

Radost z jídla

Cena od 249 Kč

Kniha Radost z jídla

Radost z jídla

Cena od 249 Kč

Kniha Radost ze zdravých dětí + DVD

Radost ze zdravých dětí + DVD

Cena od 346 Kč

Kniha Radost ze zdravých dětí + DVD

Radost ze zdravých dětí + DVD

Cena od 322 Kč

Výběr knih vydavatele needFindPublisherInDatabase

Naše tipy


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.