Santoro London Malá neoprenová kapsička/ klíčenka

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 178 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
178 Kč
Není skladem

Krátký popis
Kapsička má pouze jeden hlavní prostor. Celkově se uzavírá na zip, který má na svém konci ozdobu s nápisem SANTORO. Na jednom z bočních poutek je přidělán kroužek na klíče, který Vám umožní uchycení kapsičky na místo, které budete potřebovat. Svou velikostí je ideální na uložení klíčů, peněz a dalších drobností. Rozměry 9 x 6.7 x 2.7 cm.
Výběr knih autora Autumn Leaves

Výběr knih vydavatele Santoro

Naše tipy


Většina lidí má tátu, ale já mám tatu. Můj tata je, jak to jen hezky říct… přírodní úkaz, lokální baron Prášil. Na jeho obhajobu uvádím, že za to nemůže. Naše rodina Pogodů je totiž hodně bizarní seskupení bláznů a toto není ani tak kniha, jako dokořán otevřené okno do našeho obýváku. Vítejte! Doporučuji odskočit si, pak se posadit, slabší nátury se prosím přikurtují, a můžeme začít. Přísaháme s tatou, že všechny příběhy, které zde vyprávíme se opravdu staly. To je na tom to nejlepší!