Santoro London Peněženka 2v1 s odnímatelnou kapsou

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 894 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
894 Kč
Není skladem

Krátký popis
Praktická a elegantní peněženka, která obsahuje menší vyjímatelnou peněženku. Peněženka má po celé svojí délce jednu kapsu na bankovky. Boční klopy mají kapsu např. na uschování vizitek a dále 4 kapsy na karty a doklady. Na jedné straně jsou 3 a na protilehlé 1, která je opatřena průhlednou fólií. Uvnitř je na patentech uchycena malá peněženka na drobné mince, která se uzavírá na zip a z vnější boční strany má jednu kapsu. Tuto malou peněženku, lze celou vyjmout ven. Celkové uzavírání peněženky je na patent. Rozměry 10 x 14 x 2,5 cm.
Výběr knih autora Autumn Leaves

Výběr knih vydavatele Santoro

Naše tipy


Alexandr Mitrofanov ve své nové knize popisuje jevy typické pro současnou ruskou společnost a politickou sféru a dokládá je na nedávných událostech. Vysvětluje, proč je prakticky nemožné, aby v Rusku fungovala demokracie, z jakého důvodu v této zemi dochází k policejním represím nebo odkud pramení expanzivní ruská mentalita. Všechny své teze opírá o reálná fakta z minulosti. Při analýze stavu nynějšího státu se tak autor vrací především k sovětské éře, v níž má současné Rusko kořeny. Kromě konkrétních událostí čerpá i z knih či filmů, z vyjádření odborníků a v neposlední řadě z vlastních zkušenosti, jež nasbíral za 22 let života v Sovětském svazu. Druhé vydání své knihy rozšířil A. Mitrofanov o doslov, v němž komentuje nejaktuálnější vývoj v Rusku.