Santoro London Peněženka 2v1 s odnímatelnou kapsou

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 894 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
894 Kč
Není skladem

Krátký popis
Praktická a elegantní peněženka, která obsahuje menší vyjímatelnou peněženku. Peněženka má po celé svojí délce jednu kapsu na bankovky. Boční klopy mají kapsu např. na uschování vizitek a dále 4 kapsy na karty a doklady. Na jedné straně jsou 3 a na protilehlé 1, která je opatřena průhlednou fólií. Uvnitř je na patentech uchycena malá peněženka na drobné mince, která se uzavírá na zip a z vnější boční strany má jednu kapsu. Tuto malou peněženku, lze celou vyjmout ven. Celkové uzavírání peněženky je na patent. Rozměry 10 x 14 x 2,5 cm.
Výběr knih autora Little Wings

Výběr knih vydavatele Santoro

Naše tipy


Většina lidí má tátu, ale já mám tatu. Můj tata je, jak to jen hezky říct… přírodní úkaz, lokální baron Prášil. Na jeho obhajobu uvádím, že za to nemůže. Naše rodina Pogodů je totiž hodně bizarní seskupení bláznů a toto není ani tak kniha, jako dokořán otevřené okno do našeho obýváku. Vítejte! Doporučuji odskočit si, pak se posadit, slabší nátury se prosím přikurtují, a můžeme začít. Přísaháme s tatou, že všechny příběhy, které zde vyprávíme se opravdu staly. To je na tom to nejlepší!