Stejný krysy jako kdysi - LP

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 457 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
457 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

V roce 2004 vydal punkový ŠANOV 1 další album nacpané punkem k prasknutí. Pojmenoval jej Stejný krysy jako kdysi a podobně jako u předchozího Acid Mouse i na Krysách autorsky a interpretačně dominoval vedoucí Radovan Šantrůček. Sestava skupiny se opět změnila, ale ten, kdo to neví, nic nepozná. ŠANOV 1 v té době opět odjel na koncerty bohatou šnůru. A opět se na albu podílel i Moimir Papalescu, přibyl však další spolupracovník – tajemný „1984“ dodal podkladové smyčky ke dvěma skladbám.

ŠANOV 1 pochází z Teplic a dostal název podle místní vilové čtvrti, které se za první republiky říkalo Malá Paříž. K původní sestavě se po roce připojil Radovan Šantrůček, který je dodnes duší i motorem kapely. Jeho melodie, texty i vokál jsou pro ŠANOV 1 charakteristické. Svá obvinění chrlí na všechny strany, nikdo a nic nezůstane ušetřeno. Přes časté personální změny a přes všechny módní vlny drží ŠANOV 1 punkovou vlajku stále hrdě vztyčenou. A vzedmutá mladá vlna současné vzdorovité generace ji podporuje. Miluje její energii a razanci, důslednost a nesmiřitelnost.

LP je vybaveno vsádkou s texty a fotografiemi.

A
1/ Je mi to jedno 3:48
2/ Stejný krysy jako kdysi 5:11
3/ Pro lepší pocit 2:30
4/ Sex po telefonu 4:32
5/ Naser si 2:12
6/ Světa lék 3:44

B
7/ Nová Amerika 2:37
8/Ukolébavka pro maličkou 4:02
9/ Otčenáš 3:16
10/ Tanyny 2:46
11/ Zlatý cihly 2:26
12/ Robertkova zpověď 3:21

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Stejný krysy jako kdysi - LP je 457 Kč

Výběr knih autorů Šanov I. , Šanov 1

Výběr knih vydavatele Black Point

Naše tipy


Silně autobiografický Anděl zapomnění rakousko-slovinské spisovatelky Maji Haderlapové je literárním příspěvkem k tématu osudu korutanských Slovinců. Zprvu příběh zdánlivě splňuje všechny atributy romantické venkovské idyly, záhy však osudy jednotlivých členů rodiny začnou jakoby prorůstat do košaté koruny stromu etnické problematiky, týkající se slovinské enklávy v Rakousku. Z idyly se postupně stává drsný boj o život během 2. světové války a izolovaný mikrosvět se začíná rozpadat pod údery plnými lidské bolesti, křivdy a nezhojených ran.