Stírací mapa Evropy Deluxe XL

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 399 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
399 Kč
Skladem (dodání do 1 dne)

Krátký popis
Originální ručně malovaná stírací mapa Evropy. Do detailů propracovaná, obsahuje všechny hlavní města Evropy a další památky jako bonus. Reálné barevné zpracování mapy. Vlastnosti: Obsahuje 52 států s hlavními městy Více než stovka nejvýznamnějších památek po celé Evropě Rozměr 66x90cm Baleno v dárkové tubě 71x8x8cm Ručně malovaná Stříbrná a zlatá stírací vrstva Významné řeky, pohoří, města, jezera, moře, zálivy, ostrovy ... Jazyk mapy: Každá země v příslušném jazyce. Moře v angličtině. Legenda: obsahuje místní + anglický jazyk země + hl. města
Naše tipy


Druhá republika trvala velmi krátce, od podzimu 1938 do jara 1939. Přesto se na těchto z historického pohledu několika málo dnech dá velmi dobře pozorovat rozpad státu, svíraného v podstatě ze všech stran nepřáteli. Tento rozpad nezpůsobili pouze vnější nepřátelé a evropské velmoci, ale také obyvatelé Československa, pro které byla československá idea prázdným pojmem. Na osudu obyvatel druhé republiky se bohužel dá také velmi dobře pozorovat, jak snadno se společnost otočí zády k těm nejslabším, ať už to byli uprchlíci z pohraničí, političtí emigranti nebo Židé.