18

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 701 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
701 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Legendární kytarista a hollywoodský vampír společně natočili album nejrůznějších cover verzí. Předělali nahrávky The Beach Boys, Johna Lennona, Killing Joke nebo Velvet Underground. A doplnili je dvěma původními skladbami, které složil Johnny Depp.

Anglický rockový kytarista Jeff Beck kdysi působil v kapele Yardbirds, v níž nahradil Erica Claptona a kde se krátce potkal s dalším fenomenálním kytaristou Jimmy Pagem (Led Zeppelin). Beck platí za jednoho z nejzručnějších hráčů na kytaru, zahrál si s Mickem Jaggerem, Tinou Turner, Kate Bush, ZZ Top nebo Rogerem Watersem a Brianem Mayem. Získal řadu ocenění včetně několika Grammy. Johnny Depp je pochopitelně znám především jako herec, který originálně ztvárnil mnoho výrazných rolí, ať už je to pirát Jack Sparrow nebo agent a mafián Donie Brasco. S hudebními pokusy slavný herec začal už jako teenager, kdy hrál na kytaru v kapele The Kids. Později působil ve superskupině Hollywood Vampires, kde mu společnost dělali Alice Cooper a Joe Perry z Aerosmith.
Tracklist:
1. Midnight Walker [03:05]
2. The Death And Resurrection Show [05:30]
3. Time [03:37]
4. Sad Motherfuckin' Parade [03:32]
5. Don't Talk (Put Your Head On My Shoulder) [03:12]
6. This Is A Song For Miss Hedy Lamarr [04:29]
7. Caroline, No [02:23]
8. Ooo Baby Baby [03:38]
9. What's Going On [04:25]
10. Venus In Furs [04:52]
11. Let It Be Me [04:42]
12. Stars [06:34]
13. Isolation [05:14]

Výběr knih autorů Jeff Beck , Johnny Depp

Výběr knih vydavatele Warner Music

Naše tipy


Po úspěšném vyřešení svého prvního případu na Mallorce se chce vyšetřovatel Toni Morales konečně pustit do nevyřešené vraždy svého nevlastního bratra. Události však nabírají rychlý spád. V hotelu je během rekonstrukce nalezeno zazděné tělo ženy a za podivných okolností umírá majitel bytu. Toni Morales se navíc obává, že se v jeho týmu objevuje někdo, komu nemůže důvěřovat. A možná má právě tento člověk něco společného se smrtí jeho nevlastního bratra...