1984

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 224 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

1984 koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
224 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Jedno znejznámějších děl světové literatury v sobě pojí prvky společensko-politického avědecko-fantastického románu. Je obžalobou komunistické diktatury, která v roce1984 všechno ovládala. Čtenář se ponoří do osudů čestného, citlivého a uvažujícího Winstona Smitha, který se vzepře systému, za…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy 1984 je 224 Kč

Výběr knih autora George Orwell

Zobrazit všechny knihy autora George Orwell
Naše tipy


Co zůstane v lesích
Bylo jim 11, když poslaly vraha do vězení. Naomi Shawová věřila na magii. Před dvaadvaceti lety trávila se svými dvěma nejlepšími kamarádkami Cassidy a Olivií léto toulkami po lesích a představovala si svět obřadů a zázraků. Říkaly tomu Hra na bohyně. Léto náhle skončilo, když byla Naomi napadena. Jako zázrakem přežila sedmnáct bodných ran a dočkala se identifikace muže, který jí ublížil. Dívky svým svědectvím usvědčily sériového vraha, hledaného za vraždu šesti žen. Staly se z nich hrdinky. Ale byly to lhářky.