...a přece létají!

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 384 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
384 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Nejsenzačnější fotky UFO na světě: Autentické snímky mimozemských kos-mických lodí, nebo geniální podvod? Po důkladných analýzách jsou vědci a experti na fotografie z NASA a U.S. Air Force (letectvo Spojených států amerických) přesvědčeni: Obsáhlý důkazní materiál švýcarské kontaktní oso-by, »Billyho« Eduarda A. Meiera, je absolutně autentický. Musíme se tedy smířit s tím, že UFO jsou více než jen pouhá fikce? Již 36 let je autor Guido Moosbrugger na stopě tohoto tajemného Švýcara a stal se sám opakovaně svědkem neobyčejných události v jeho okolí. Ví proto s naprostou jistotou: Billy má skutečně kontakty s mimozemskými inteligen-cemi z Plejaren. Co se můžeme od mimozemšťanů naučit, proč k nám přichá-zí právě teď a proč se o nás zajímají? Na tyto otázky Vám tato kniha podává mnoho podnětných odpovědí.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy ...a přece létají! je 384 Kč

Výběr knih vydavatele Richard Lunter - Kicom

Kniha Rozkvitla ako magnólia

Rozkvitla ako magnólia

Cena od 331 Kč

Kniha Tanec medzi kvapkami

Tanec medzi kvapkami

Cena od 331 Kč

Kniha Väzenie Dúfať - [E-kniha]

Väzenie Dúfať - [E-kniha]

Cena od 82 Kč

Naše tipy

Kniha Stará bydliště

Stará bydliště

Cena od 155 Kč

Kniha Clavicula Salomonis

Clavicula Salomonis

Cena od 262 Kč

Kniha Milý Bene

Milý Bene

Cena od 238 Kč


Kniha: Mycelium VI: Vrstva ticha; Autor: Kadlečková Vilma; Touha ovládnout psychotroniku přivedla Lucase k Aš~šádovi. Složil slib, stal se jeho učedníkem, a tím se naprosto vydal do jeho rukou. Emocím, které od začátku byly mezi nimi dvěma, už se nedá uniknout. Jenže Lucase zároveň přitahuje most v ...