AMAZON KINDLE PAPERWHITE 4

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 2 749 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
2 749 Kč
Skladem (dodání do 1 dne)

Krátký popis
Elektronická čtečka knih Amazon Kindle Paperwhite 4 2018 (8GB) modrý vás zaujme kupříkladu velkým displejem uhlopříčky 6 ", vhodným ke čtení i prohlížení grafických materiálů. Elektronický inkoust nenamáhá oči čtenáře, nepřítomnost modrého světla totiž displej čteček odlišuje od obrazovek jiných přístrojů. Rovněž téměř neovlivňuje kapacitu baterie, čtečka tak vydrží nabitá i řadu dní. Možnost nasvícení displeje elektronické čtečky Amazon oceníte ve špatně osvětlených prostorách, jako je autobus. Možnost dotykového ovládání vám poskytuje pohodlnou cestu projíždění stránek, který je navíc zcela tichý. Tento model má rozměry 167 × 116 × 8 mm, hmotnost se pak vyšplhala na 191 g. Vestavěná paměť s kapacitou 8 GB pojme celou vaší kolekci knih a ještě víc.
Naše tipy


Silně autobiografický Anděl zapomnění rakousko-slovinské spisovatelky Maji Haderlapové je literárním příspěvkem k tématu osudu korutanských Slovinců. Zprvu příběh zdánlivě splňuje všechny atributy romantické venkovské idyly, záhy však osudy jednotlivých členů rodiny začnou jakoby prorůstat do košaté koruny stromu etnické problematiky, týkající se slovinské enklávy v Rakousku. Z idyly se postupně stává drsný boj o život během 2. světové války a izolovaný mikrosvět se začíná rozpadat pod údery plnými lidské bolesti, křivdy a nezhojených ran.