Angličtina pro 3. r. ZŠ – kvarteta, domino – slovesa

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 28 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Angličtina pro 3. r. ZŠ – kvarteta, domino – slovesa koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
28 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

Vhodný doplněk k učebnici Angličtina pro 3. ročník ZŠ formou oblíbené stolní hry kvarteta. Objednací číslo u nakladatele: 5793

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Angličtina pro 3. r. ZŠ – kvarteta, domino – slovesa je 28 Kč

Výběr knih autora Marie Zahálková

Zobrazit všechny knihy autora Marie Zahálková
Výběr knih vydavatele SPN - pedagogické nakladatelství

Zobrazit všechny knihy vydavatele SPN - pedagogické nakladatelství
Naše tipy


Máma není služka, máma je dáma - …pořád mě zajímá, jak to udělat, aby doma bylo dobře…
Knížka krátkých fejetonů o výchově a o tom, jak to vlastně udělat, aby doma bylo dobře. Marek Herman zkoumá svět malých dětí, porovnává ho s pohledem nás dospělých a hledá základní kameny, na kterých lze postavit rodinnou pohodu. Proč je dneska tolik rozmazlených dětí, proč neposlouchají a proč jim vlastně rodiče donekonečna ustupují? Autor se také zaměřuje na postavení mámy v dnešní rodině, to je linka, která celou knihu propojuje. Proč mámy dělají doma dětem služky? Proč jsou věčně uštvané a vystresované? Proč dělají služky dokonce i svým partnerům? A co s tím? Stylem psaní autor navazuje na své dvě úspěšné knihy "Najděte si svého marťana" a "Jsi tam, brácho?". Také zde si se čtenářem vlastně povídá: nutí ho, aby se zastavil, přemýšlel o sobě, o svém životě a o své rodině. K čemu tedy máme rodinu? A k čemu vlastně máme ty děti? A dá se v dnešním světě ještě vůbec v pohodě vychovávat? Můžeme se přitom ještě pořád spolehnout na svůj selský rozum? Nebo je to všechno nenávratně pryč?