Arteriální hypertenze v dětském věku

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Arteriální hypertenze v dětském věku koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
446 Kč
Není skladem

Krátký popis
Obsah:Úvod - Význam arteriální hypertenzeEpidemiologie hypertenze v dětském věkuZákladní metody měření krevního tlaku u dětí (příležitostný TK, domácí TK, ABPM) Definice hypertenze v dětském věkuPříčiny hypertenze - primární a sekundární hypertenze (renoparenchymová a renovaskulárnĺ hypertenze, kardiální hypertenze, endokrinní hypertenze, léky indukovaná hypertenze, centrální hypertenze, monogenní hypertenze)Diagnostika hypertenze u dětí (základní vyšetření, echokardiografie, pulzní vlna, CNT)Léčba hypertenze v dětském věkuSpecifické formy hypertenze - hypertenze v novorozeneckém věku, rezistentní a refrakterní hypertenze, hypertenzní krize Prognóza hypertenzeDispenzarizace hypertenzních dětíTabulky
Výběr knih autorů Seeman Tomáš , Terezie Šuláková

Zobrazit všechny knihy autora Seeman Tomáš, Terezie Šuláková
Výběr knih vydavatele Ostravská univerzita

Zobrazit všechny knihy vydavatele Ostravská univerzita
Naše tipy


Kořist
V nehostinných podmínkách islandské ledové pustiny se ztratí čtyřčlenná skupinka turistů. Co je přimělo vyrazit za tak drsných podmínek zcela mimo civilizaci? A proč opustili bezpečí srubu takřka nazí? Záchranářka Johanna a její kolegové z pátracícho týmu jsou povoláni do akce a narážejí na velice podivné stopy.Na osamocené radarové stanici na pobřeží Stokksnes mezitím dochází k nevysvětlitelným, hrůzu nahánějícím událostem. Rudá kaluž krve uprostřed nedotčeného sněhu, dětská botička pohřbená desítky let pod zemí, život dobrovolně ukončený v mořských vodách hluboké skalní průrvy.Sníh nepřestává padat a tajemných událostí přibývá, jako by je mrazivé počasí přitahovalo…Po skončení série Freyja & Huldar přichází Yrsa Sigurðardóttir s děsivě obrazným příběhem plným bizarních nevysvětlitelných jevů, zasazeným do nejopuštěnější islandské divočiny, ze které bez ohledu na počasí ucítíte mráz pod kůží.Vychází v překladu Lucie Korecké.