Bing Pojďme si hrát! - Knížka s posuvnými a otočnými okénky

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 204 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Bing Pojďme si hrát! - Knížka s posuvnými a otočnými okénky koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
204 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Hrát si spolu... to je Bingův svět! Zažijte s Bingem a jeho kamarády den plný zábavy! Chcete si hrát se svými oblíbenými postavami a rozhýbat je? S posuvnými a otočnými okénky si užijete spoustu zábavy!

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Bing Pojďme si hrát! - Knížka s posuvnými a otočnými okénky je 204 Kč

Výběr knih autora kolektiv

Zobrazit všechny knihy autora kolektiv
Výběr knih vydavatele Egmont

Zobrazit všechny knihy vydavatele Egmont
Naše tipy


Zmizení Stephanie Mailerové
Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël. V červenci 1994 je ospalé lázeňské městečko Orphea ve státě New York zburcováno děsivou událostí: ve vlastním domě je zavražděn starosta s celou svou rodinou, zabita je i svědkyně zločinu. Vyšetřování několikanásobné vraždy dostane na starost dvojice mladých ambiciózních policistů, Jesse Rosenberg a Derek Scott. Dopadnou a usvědčí vraha, za což získají povýšení i vyznamenání. Jenomže počátkem léta 2014 přijde za Jessem novinářka Stephanie Mailerová a oznámí mu, že tenkrát před dvaceti lety obvinil nesprávnou osobu. Načež ona sama za záhadných okolností zmizí. Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël.