Carmilla

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 333 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Carmilla koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
333 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Slavná gotická novela z roku 1872 vypráví příběh mladé dívky Laury, jež podlehla vlivu upírky jménem Carmilla. Tajemnou, mráz nahánějící atmosféru zvýrazňují jemné erotické náznaky. Kdo je ona okouzlující, charismatická a zároveň tajemná přítelkyně Carmilla? Té noci byl měsíc plný hypnotického…

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Joseph Thomas Sheridan Le Fanu

Zobrazit všechny knihy autora Joseph Thomas Sheridan Le Fanu
Výběr knih vydavatele Tympanum

Zobrazit všechny knihy vydavatele Tympanum
Naše tipy


Hector
Byla jsem nejlepší z nejlepších. Elitní členka. Vzít práci ochranky měla být hračka. Kdo mohl tušit, že je ta rodina prohnilá až na kost? Za fasádou dokonalého poker face se skrývali ti nejhorší zabijáci. ***** Vstoupila jsem do rodinné války, které nešlo zabránit. Nikdy jsem nepotkala někoho tak krutého. ***** Hector Delaney byl ďábel, kterému jsem podlehla. Stáhl mě do pekla a já se rozhodla, že jím projdu jako královna. A jestli na konci vylezu živá, spálím jeho svět na popel. Jenže člověk míní a věci se mění… ***** Hector byl jako cibule, kterou jsem loupala vrstvu po vrstvě, abych odkryla střed a objevila dokonalost, která tam nebyla, a já jen zadržovala slzy… ***** Naše životy se měly střetnout, protože jsme oba byli pohlceni temnotou, a nezbývalo nám než se z té temnoty dostat společně. Ruku v ruce. Jako dvě ztracené duše.