Český jazyk v pohodě 9

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 119 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Český jazyk v pohodě 9 koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
119 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Nová a originální koncepce pracovních sešitů. Sestavena s větším důrazem na počet příkladů k procvičení a redukcí hravých úloh.Český jazyk V Pohodě je ucelenou řadou pro 2. stupeň ZŠ a víceletá gymnázia.Grafické zpracování je účelné a vede pozornost pouze na důkladné procvičování a zafixování…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Český jazyk v pohodě 9 je 119 Kč

Výběr knih autora pracovní sešit

Zobrazit všechny knihy autora pracovní sešit
Výběr knih vydavatele Taktik

Zobrazit všechny knihy vydavatele Taktik
Naše tipy


Co zůstane v lesích
Bylo jim 11, když poslaly vraha do vězení. Naomi Shawová věřila na magii. Před dvaadvaceti lety trávila se svými dvěma nejlepšími kamarádkami Cassidy a Olivií léto toulkami po lesích a představovala si svět obřadů a zázraků. Říkaly tomu Hra na bohyně. Léto náhle skončilo, když byla Naomi napadena. Jako zázrakem přežila sedmnáct bodných ran a dočkala se identifikace muže, který jí ublížil. Dívky svým svědectvím usvědčily sériového vraha, hledaného za vraždu šesti žen. Staly se z nich hrdinky. Ale byly to lhářky.