Charles Dowding's Veg Journal

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Charles Dowding's Veg Journal koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
483 Kč
Není skladem

Krátký popis
The book uses the seasonal checklists, advice and hard-won experience of the UKÂ’ s best-known no-dig gardener to plan a yearÂ’ s veg growing.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Charles Dowding's Veg Journal je 483 Kč

Výběr knih autora Charles Dowding

Zobrazit všechny knihy autora Charles Dowding
Výběr knih vydavatele Frances Lincoln

Zobrazit všechny knihy vydavatele Frances Lincoln
Naše tipy


Tou horou jste vy
TOHLE JE KNIHA O TOM, JAK ŠKODÍME SAMI SOBĚ. Proč to děláme? Kdy to děláme? A jak s tím můžeme jednou provždy přestat? Za sebepoškozujícím chováním stoji potřeby, které si navzájem odporuji. Jeho vinou vzdorujeme jakýmkoli pokusům o změnu, a to mnohdy do té míry, že už nám ani nepřijde možná. Když ovšem pochopíme své nejškodlivější zlozvyky, posílíme svou emoční inteligenci, lépe porozumíme vlastnímu mozku i tělu, odpoutáme se od minulosti a přiblížíme se svému budoucímu já, které bezezbytku naplňuje náš potenciál, můžeme vystoupit ze zajetých koleji a naplno rozvinout své dary. Už tisíce let si lidé spojuji vysokou horu s výzvami a překážkami, které se mnohdy zdají nepřekonatelné. Abychom vlastni hory zdolali a vystoupali až do oblak, musíme se ve skutečnosti ponořit do sebe a odkrýt svá traumata, nasbírat síly a změnit své fungovaní i přístup. Protože tou horou, která stoji před námi, jsme nakonec my sami.