Čítanka 7 - nová generace -- Hybridní učebnice

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 208 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihy.ABZ.cz
208 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha: Čítanka 7 - nová generace -- Hybridní učebnice; Autor: Karel Šebesta, Pavlína Synková, Kateřina Šormová, Andrea Králíková; Hybridní verze učebnice čítanky nové generace je prostřednictvím QR kódů rozšířena o pestrou nabídku online materiálů zdarma, díky kterým budou hodiny literární výchovy ještě zajímavější a pro žáky inspirativní. Čítanky nové generace zohledňují moder
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Čítanka 7 - nová generace -- Hybridní učebnice je 208 Kč

Výběr knih autora Karel Šebesta

Výběr knih vydavatele Fraus

Naše tipy


Silně autobiografický Anděl zapomnění rakousko-slovinské spisovatelky Maji Haderlapové je literárním příspěvkem k tématu osudu korutanských Slovinců. Zprvu příběh zdánlivě splňuje všechny atributy romantické venkovské idyly, záhy však osudy jednotlivých členů rodiny začnou jakoby prorůstat do košaté koruny stromu etnické problematiky, týkající se slovinské enklávy v Rakousku. Z idyly se postupně stává drsný boj o život během 2. světové války a izolovaný mikrosvět se začíná rozpadat pod údery plnými lidské bolesti, křivdy a nezhojených ran.