Coco Neon plyšové zvířátko s překvapením

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 189 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Coco Neon plyšové zvířátko s překvapením koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
189 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Upozornění: jedná se o mix motivů a barev, které není možné zvolit - zasíláme dle skladových zásob Adoptujte si roztomilé opuštěné zvířátko, které na vás čeká ve svém kornoutu. Každý kornout ukrývá také jedno malé překvapení v podobě baby zvířátka z paměťové pěny. Můžete si s ním hrát, nebo si ho nasadit na tužku. Sbírejte plyšáky a najděte vzácného zlatého třpytivého baby jednorožce. Zvířátka mají roztomilý vzhled, skleněné oči a jsou vyrobena z kvalitní plyše.Rozšiřte svoji sbírku Coco plyšáčků a adoptujte si nové roztomilé opuštěné zvířátko z řady Neon . Čeká na vás ve svém kornoutu. A nebydlí v něm samo, schovává u sebe jedno malé překvapení v podobě baby zvířátka z paměťové pěny. Můžete si s ním hrát, nebo si ho nasadit na tužku. Zvířátka mají roztomilý vzhled, skleněné oči, jsou krásně barevná a jsou vyrobena z kvalitní plyše. Obsahuje: Plyšové zvířátko, zvířátko z paměťové pěny a adopční kartu. Věk: 3 +
Výběr knih vydavatele EPEE

Zobrazit všechny knihy vydavatele EPEE
Naše tipy


Srpny
Daniela vyrůstá v rodině, kde ji místo lidí objímají úzkosti. Ty přicházejí s nevysvětlitelnou pravidelností — každý srpen. Slunečné dny pro ni nejsou příjemné, nýbrž bolestivé. Když pak na univerzitě potká Štěpána, myslí si, že svým nepříjemným létům konečně unikne. Netuší však, že téhle minulosti se utéct nedá. Jakub Stanjura v románu originálním způsobem otevírá závažné téma gaslightingu — zvláštní formy manipulace, při níž oběť zpochybňuje vlastní racionalitu, paměť i celkové vnímání reality. Jak se nám kniha líbila? Přečtěte si podrobnou recenzi na našem blogu.