Demon Slayer Světlo 30 cm

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 579 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Demon Slayer Světlo 30 cm koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
579 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

Posviťte si na démony spolu se stylovou lampou pro fanoušky japonské mangy Demon Slayer. Lampa nabízí 2 světelné módy: svítí nebo pulzuje. Světlo můžete mít postavené na stole nebo jej pověsit na stěnu. Napájení: USB kabelem (je součástí balení) nebo 3 ks baterií AAA (nejsou součástí balení). Velikost 14x30x7 cm. Materiál plast.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Demon Slayer Světlo 30 cm je 579 Kč

Výběr knih autora EPEE Merch - STOR

Zobrazit všechny knihy autora EPEE Merch - STOR
Výběr knih vydavatele EPEE Merch - Paladone

Zobrazit všechny knihy vydavatele EPEE Merch - Paladone
Naše tipy


České hrady, zámky a tvrze V.
Pátá část přehledu panských sídel v Čechách zahrnuje okolo sto třiceti objektů z území, jež se přibližně shoduje s oblastí označovanou dnes jako Východní Čechy. Heber popisuje sídla, jež v jeho době byla ještě rozsáhle dochovaná, stejně jako ta, která byla porůznu přebudována, či je bylo možné odhalit pouze podle nepatrných stop, anebo již zcela zanikla a nezbyly po nich mnohdy ani listinné zmínky. Svazku Východní Čechy dominují nejznámější lokality jako Bradlec a Kumburk, Pardubice a Kunětická Hora, Lichnice, Lanšperk, Trosky či Žamberk. Stručněji autor dále prezentuje a kresbami, rytinami a spoustou poznámek ilustruje podobu a historii mnoha menších sídel, jejichž význam se průběhem času často výrazně měnil.