Dinosauři a další prehistorická zvířata

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 366 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
366 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Nejpřehlednější a nejpřesnější průvodce, který vás naučí poznat více než 200 dinosaurů a dalších prehistorických zvířat.

Brilantní fotografie zkamenělin doprovázejí úžasně realistické ilustrace a digitální obrázky, které ukazují, jak mohlo zvíře vypadat ve skutečnosti. V tomto kompletně přepracovaném a aktualizovaném vydání poskytuje srozumitelný text u každého druhu jeho klíčové charakteristiky a poskytuje rychlé a přístupné informace.

Výběr knih autora Hazel Richardsonová

Výběr knih vydavatele Omega

Naše tipy


Kniha je naprosto jedinečná ve své ohromující intimitě a popírá stejně děsivě jako v době svého vzniku naši představu, že bychom přece samozřejmě poznali, kdyby mezi námi žilo monstrum, pracovalo vedle nás a tvářilo se, že je jedním z nás. S mrazením stupňujícím se s každou další stránkou sledujeme, jak si autorka začala postupně uvědomovat, že její citlivý spolupracovník z krizové linky Ted Bundy je ve skutečnosti jedním z nejděsivějších sériových vrahů Ameriky. Bundy se doznal k zabití nejméně šestatřicet mladých žen po celých Spojených státech a za tři z těchto vražd byl nakonec odsouzen k smrti na elektrickém křesle. Autorka čerpá mimo jiné i ze své korespondence s Bundym, jež trvala až do doby krátce před jeho popravou. Daří se jí udržovat v rovnováze svůj hluboce osobní pohled na věc a svou roli kriminální reportérky při honu po brutálním sériovém vrahovi - geniálním a charismatickém Bundym, o němž si myslela, že ho zná. Touto nezapomenutelnou kronikou Bundyho života, jeho případu a jejich vzájemného vztahu, Ann Rule změnila směřování literárního žánru true crime.