Dobrou noc! Farma

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 220 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
220 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Vašemu dítěti se bude usínání s touto uklidňující veršovanou knihou moc líbit. Na jejích stránkách s výřezy můžete sledovat zvířata s farmy, jak se chystají ke spánku. Až si dáte dobrou noc a otočíte na poslední stránku, rozzáří se do tmy hvězdičky. "Nabijete" je tak, že knihu podržíte otevřenou 30 s pod světlem lampičky. Leporelo rozvíjí čtecí dovednosti, povzbuzuje u dětí představivost a je ideální pro společné učení v rodině.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Dobrou noc! Farma je 220 Kč

Výběr knih vydavatele Svojtka & Co.

Naše tipy


Silně autobiografický Anděl zapomnění rakousko-slovinské spisovatelky Maji Haderlapové je literárním příspěvkem k tématu osudu korutanských Slovinců. Zprvu příběh zdánlivě splňuje všechny atributy romantické venkovské idyly, záhy však osudy jednotlivých členů rodiny začnou jakoby prorůstat do košaté koruny stromu etnické problematiky, týkající se slovinské enklávy v Rakousku. Z idyly se postupně stává drsný boj o život během 2. světové války a izolovaný mikrosvět se začíná rozpadat pod údery plnými lidské bolesti, křivdy a nezhojených ran.