Dopravní výchova 1. stupeň ZŠ UČ

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 113 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dopravní výchova 1. stupeň ZŠ UČ koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
113 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Aktualizované vydání učebnice pro 1. stupeň ZŠ vytvořené ve spolupráci s oddělením BESIP MD. Učebnice má doložku MŠMT a je v souladu s RVP ZV. Aktualizované vydání učebnice bylo upraveno podle platného silničního zákona a je v souladu s RVP ZV.Je rozdělena do pěti kapitol. Každá kapitola odpovídá výuce v jednotlivých ročnících na 1. stupni ZŠ. Učebnice má doložku MŠMT. Seznam kapitol: Silniční provoz (1. ročník) Bezpečně na chodníku a silnici (2. ročník) Pravidla chování na chodníku, vozovce a v obytné zóně (3. ročník) Bezpečně na jízdním kole (4. ročník) Chodíme, jezdíme, cestujeme podle pravidel (5. ročník) Součástí souboru je žákovské portfolio. K tištěné učebnici je připravena elektronická příručka učitele s metodickými návody, dalšími náměty k výuce a také s řešením úkolů a aktivit z učebnice. V příloze učitelé najdou kopírovatelné listy s vybranými pracovními aktivitami a hodnoticí listy žáka. Elektronické doplňky učebnice naleznete zde. Podrobné informace ZDE.
Výběr knih autora nové vydání

Zobrazit všechny knihy autora nové vydání
Výběr knih vydavatele Fraus

Zobrazit všechny knihy vydavatele Fraus
Naše tipy


České hrady, zámky a tvrze V.
Pátá část přehledu panských sídel v Čechách zahrnuje okolo sto třiceti objektů z území, jež se přibližně shoduje s oblastí označovanou dnes jako Východní Čechy. Heber popisuje sídla, jež v jeho době byla ještě rozsáhle dochovaná, stejně jako ta, která byla porůznu přebudována, či je bylo možné odhalit pouze podle nepatrných stop, anebo již zcela zanikla a nezbyly po nich mnohdy ani listinné zmínky. Svazku Východní Čechy dominují nejznámější lokality jako Bradlec a Kumburk, Pardubice a Kunětická Hora, Lichnice, Lanšperk, Trosky či Žamberk. Stručněji autor dále prezentuje a kresbami, rytinami a spoustou poznámek ilustruje podobu a historii mnoha menších sídel, jejichž význam se průběhem času často výrazně měnil.