Dysgrafie. Aktivity pro děti se specifickou poruchou učení

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 84 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dysgrafie. Aktivity pro děti se specifickou poruchou učení koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
84 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Bohatě ilustrovaný pracovní sešit k rozvoji grafomotoriky. Pestré aktivity pro děti mladšího školního věku, které se zatím s tužkou či perem příliš nekamarádí. Nácvik jednotlivých uvolňovacích cviků je propojen s tvořivými činnostmi, které děti zau

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Dysgrafie. Aktivity pro děti se specifickou poruchou učení je 84 Kč

Výběr knih autora Dita Nastoupilová

Zobrazit všechny knihy autora Dita Nastoupilová
Výběr knih vydavatele Fragment

Zobrazit všechny knihy vydavatele Fragment
Naše tipy


Na větrné hůrce, 1. vydání
Na statek jménem Drozdov přijíždí z Londýna, aby tu užil klidného života v ústraní, panLockwood a záhy se seznamuje s obyvateli nedaleké usedlosti: ponurého, osamělého místazvaného Větrná hůrka. Jeho majitel, temný a prchlivý Heatcliff, tu žije ve společnosti dvoumladých lidí Katky a Haretona. Z vyprávění své služebné Nelly se pan Lockwood postupnědozvídá o dramatické historii obyvatel Větrné hůrky a lásce mezi Katčinou matkou Kateřinoua Heatcliffem. Jejich příběh, odehrávající se v nehostinné krajině yorkshirských vřesovišť,není pouhým romantickým setkáním dvou milujících lidí, ale především vášnivým vztahemdvou nespoutaných, komplikovaných osobností, který poznamená nerovné postavení,ctižádost, ale i touha po pomstě. Tento román je jediným dílem spisovatelky EmilyBrontëové, a když byl v roce 1847 pod pseudonymem Ellis Bell vydán, nevzbudil žádnýmimořádný ohlas, snad kvůli své nezvyklé a složité kompozici nebo možná nejednoznačnostípovah jeho hlavních hrdinů. Postupně si k němu ale čtenáři našli cestu a stal se jednímz vrcholných děl anglické literatury.