Zvířátka z papíru / Zvieratká z papiera

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 133 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Zvířátka z papíru / Zvieratká z papiera koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
133 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Zábavné skládání roztomilých zvířátek z papíru, u kterého se může bavit celá rodina. Pro sestavení zvířátek vám budou stačit pouze pastelky a lepidlo na papír.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Farma (CZ/SK vydanie)

Zobrazit všechny knihy autora Farma (CZ/SK vydanie)
Výběr knih vydavatele INFOA

Zobrazit všechny knihy vydavatele INFOA
Naše tipy


Tři Sekery
Mysteriózní thriller od autorky bestselleru Šepot z lesa! Michal tráví dny i noci tím, že navštěvuje hřbitovy, opuštěné domy a místa, na kterých údajně straší. Svět ho zná jako úspěšného youtubera a „lovce zázraků“. Když se pak dozví, že kněz z jeho rodného města skončil za mřížemi za brutální vraždu, která navíc proběhla za velmi podezřelých okolností, vidí v tom dokonalou příležitost, jak získat další zástupy fanoušků. Jenže jakmile dorazí domů, zjišťuje, že s knězem toho měl v dětství společného víc, než si myslel. Teprve když se s otcem Václavem po dekádách znovu setká, odhalí šokující události, které kněze k vraždě vedly, a okolnosti, jež rozumem pojmout nedovede. A zatímco čelí démonům vlastní minulosti, dozvídá se, že Václav možná nakonec není padouchem, ale hrdinou.