Fashion

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Fashion koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
200 Kč
Není skladem

Krátký popis
A visual record of the British people's habits of dress from the Victorians to Britpop. It takes us on a journey through a hundred years of fashion and style, both on the London catwalks and on the streets of ordinary towns.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Fashion je 200 Kč

Výběr knih autora A Ammonite

Zobrazit všechny knihy autora A Ammonite
Výběr knih vydavatele GMC Publications

Zobrazit všechny knihy vydavatele GMC Publications
Naše tipy


Můry
Zmizení matky, spousta nepochopení, dva sourozenci a touha zůstat spolu – v kulisách města, kde mají jména jen ti, kteří si je zaslouží.Kryštof a Ida po matčině zmizení zůstávají sami a jejich svět se začíná rozpadat. Město se pro ně neúprosně zmenšuje, míst, kam smějí, ubývá. Kryštof dělá všechno pro to, aby sestru ochránil a udržel zdání normálnosti. Jenže v dětském bezčasí, kdy není důležitý věk ani doba, se nedá žít navždy.Můry jsou příběhem o sourozenecké lásce, dospívání a touze zajistit si lepší život – ať už to znamená cokoli. Svět plný lidí beze jména v době, která se postav domněle nedotýká, najednou získává konkrétní obrysy a ty jsou někdy děsivější než tma. A tak nezbývá, než si hledat cestu ke světlu stejně, jako to dělají můry.