Fighting for Birds

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Fighting for Birds koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
406 Kč
Není skladem

Krátký popis
A personal, philosophical and political history of 25 years of bird conservation, this book provides an instructive and amusing read for all those who would like a glimpse into the birds and wildlife conservation world.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Dr. Mark Avery

Zobrazit všechny knihy autora Dr. Mark Avery
Výběr knih vydavatele Pelagic Publishing

Zobrazit všechny knihy vydavatele Pelagic Publishing
Naše tipy


Kde je Molly?
Spin-off série Kočka & myš„Molly Devereauxová je nezvěstná už více než dva týdny a policie po dívce, která se vypařila jako pára nad hrncem, neustále pátrá. Svět se stále ptá... Kde je Molly?“Ve svých snech jsem z oregonských lesů nikdy neutekla.Život po smrti není snadné přijmout, zvlášť když se pořád cítím jako duch.Teď žiju hluboko v montanských horách. Jsou ztělesněním krásy, ale také domovem hrůz.Hrůz, které pouštím ze řetězu jen v noci.Když nechávám svá prasata hodovat.Před čtením Kde je Molly? důrazně doporučujeme si přečíst knihy Haunting Adeline: Stíny nad Adeline a Hunting Adeline: Hon na Adeline.