Freestyle Embroidery on Wool

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 425 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Freestyle Embroidery on Wool koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
425 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Learn how to kickstart your creativity and become confident at making your own colourful and expressive designs using applique and embroidery on felted wool fabric

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Freestyle Embroidery on Wool je 425 Kč

Výběr knih vydavatele Gemini Books Group Ltd

Zobrazit všechny knihy vydavatele Gemini Books Group Ltd
Naše tipy


Dcera někdejších světů
Válka ztracených srdcí začíná! První díl romantasy trilogie od autorky hitu Zmije a křídla noci. Tisaanah v dětství unesli do otroctví, ale teď je volná. Její nejbližší přítel však zůstal v zajetí a jediná cesta k jeho záchraně vede skrz řády – nejmocnější organizaci mágů na světě. Ale dostat se do nich znamená čelit vražedným zkouškám a spoléhat na pomoc muže, který řády pohrdá. Maxantarius Farlion, mág s minulostí potřísněnou krví, může být její spásou… nebo zkázou. Aby Tisaanah zachránila ty, na kterých jí záleží, bude muset riskovat vše. Svou svobodu. Svou duši. A možná i své srdce.