From Objects to Functions

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 1 203 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

From Objects to Functions koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
1 203 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
If you're curious about functional programming or you are struggling with how to put it into practice, this guide will help you increase your productivity composing small functions together instead of creating fat objects.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy From Objects to Functions je 1 203 Kč

Výběr knih vydavatele The Pragmatic Programmers

Zobrazit všechny knihy vydavatele The Pragmatic Programmers
Naše tipy


Čas vos

Pomsta, nebo odpuštění? Román o moci minulosti a síle květin.

Bára a Ptáčník. Dva lidé, jejichž cesty se protnuly dávno předtím, než se ti dva potkali. Bára je přesvědčená, že její život by byl mnohem šťastnější, kdyby do něj před lety kdosi nezasáhl a nezměnil jeho směr. Minulost už sice nevrátí, ale může se pokusit přepsat ji v paměti lidí. A taky přemýšlí o pomstě. Zatím však vyčkává, zabydluje se v novém domově a sází květiny.

Ptáčník se na rozdíl od ní s minulostí naučil žít. Necítí se ukřivděný, nevadí mu, že ho lidé považují za podivína, ani ho netíží osamělost. K životu mu stačí svoboda, les a pozorování ptáků. Nebo snad ne?

Nový román Aleny Mornštajnové má vše, co její knihy činí tolik oblíbenými: hluboký příběh a uvěřitelné hrdiny, kteří si navzdory osudu krok za krokem vyšlapávají pěšinku ke šťastnějšímu životu.