Gruffalo - Tlač, táhni, posouvej

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 187 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
187 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Myška si vyjde do lesa, ale na procházce nemá klid. Potká Gruffala - strašlivou příšeru! Je myška dost statečná a mazaná na to, aby ho převezla? Nenapodobitelné ilustrace Axela Schefflera se geniálně propojují s originálním, vtipným textem Julie Donaldson a společně tvoří dnes již takřka klasický příběh, který si získal srdce dětí po celém světě. Možná jej znáte i z oceněného animovaného filmu. Legendární Gruffalo tentokrát vychází ve zkrácené textové podobě na stránkách leporela s pohyblivými prvky. Děti si tak při čtení mohou obrázky samy oživit a nechat se veršovaným příběhem okouzlit.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Gruffalo - Tlač, táhni, posouvej je 187 Kč

Výběr knih autorů Julia Donaldson , Axel Scheffler

Výběr knih vydavatele Svojtka & Co.

Naše tipy


Druhá republika trvala velmi krátce, od podzimu 1938 do jara 1939. Přesto se na těchto z historického pohledu několika málo dnech dá velmi dobře pozorovat rozpad státu, svíraného v podstatě ze všech stran nepřáteli. Tento rozpad nezpůsobili pouze vnější nepřátelé a evropské velmoci, ale také obyvatelé Československa, pro které byla československá idea prázdným pojmem. Na osudu obyvatel druhé republiky se bohužel dá také velmi dobře pozorovat, jak snadno se společnost otočí zády k těm nejslabším, ať už to byli uprchlíci z pohraničí, političtí emigranti nebo Židé.