Hamilton je macher!

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 196 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Hamilton je macher! koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
196 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Prečítaj si, ako Lewis Hamilton vyrástol z motokárového pretekára na šampióna formuly 1 a stal sa športovou legendou. Čo robí tento sedemnásobný majster sveta inak ako ostatní? Zaboduj u svojich kamošov infoškami o Hamiltonových úspechoch a zisti, prečo platí, že Hamilton je macher!
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Hamilton je macher! je 196 Kč

Výběr knih autorů Dan Green , Mugford Simon

Zobrazit všechny knihy autora Dan Green, Mugford Simon
Výběr knih vydavatele Slovart, Crew

Zobrazit všechny knihy vydavatele Slovart, Crew
Naše tipy


Kořist
V nehostinných podmínkách islandské ledové pustiny se ztratí čtyřčlenná skupinka turistů. Co je přimělo vyrazit za tak drsných podmínek zcela mimo civilizaci? A proč opustili bezpečí srubu takřka nazí? Záchranářka Johanna a její kolegové z pátracícho týmu jsou povoláni do akce a narážejí na velice podivné stopy.Na osamocené radarové stanici na pobřeží Stokksnes mezitím dochází k nevysvětlitelným, hrůzu nahánějícím událostem. Rudá kaluž krve uprostřed nedotčeného sněhu, dětská botička pohřbená desítky let pod zemí, život dobrovolně ukončený v mořských vodách hluboké skalní průrvy.Sníh nepřestává padat a tajemných událostí přibývá, jako by je mrazivé počasí přitahovalo…Po skončení série Freyja & Huldar přichází Yrsa Sigurðardóttir s děsivě obrazným příběhem plným bizarních nevysvětlitelných jevů, zasazeným do nejopuštěnější islandské divočiny, ze které bez ohledu na počasí ucítíte mráz pod kůží.Vychází v překladu Lucie Korecké.