Haunting of Sunshine Girl

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 265 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Haunting of Sunshine Girl koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
265 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
The Haunting of Sunshine Girl- in active development for television by The Weinstein Company- a hit paranomal YA series based on the wildly popular YouTube channel about an "adorkable" teenager living in a haunted house.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Haunting of Sunshine Girl je 265 Kč

Výběr knih autorů Alyssa Sheinmel , Paige McKenzie

Zobrazit všechny knihy autora Alyssa Sheinmel, Paige McKenzie
Výběr knih vydavatele Hachette Book Group

Zobrazit všechny knihy vydavatele Hachette Book Group
Naše tipy


Cirkus Fiala - Kdo skutečně vládnul Česku?
„Uvidíte, co jste ještě neviděli, uslyšíte, co jste ještě neslyšeli!“ Nejeden cirkus si napsal na plakáty tuto nebo podobnou větu. V České republice se také v posledních letech děly věci, které si leckdo neuměl představit.Nastupující premiér Petr Fiala se krade zadním vchodem do zámku v Lánech a prosí prezidenta o své jmenování. Lidem se prodražuje život o desítky procent, on se však považuje za světového lídra. Když už musí nechat zastropovat ceny energií, nechá občany, aby zastropování zaplatili oni sami. Mnohá vystoupení „Cirkusu Fiala“ česká veřejnost zná, některé souvislosti, které autoři této knihy odkryli, však překvapí.A „Cirkus Fiala“ hrál i pro mezinárodní publikum. Snažil se zalíbit zejména divákům za „velkou louží“, a to tak moc, až z USA přišlo upozornění, že některá varietní čísla týkající se globální politiky už český cirkus přehání. A když za oceánem vyměnili nejvyššího principála, Cirkus Fiala tápe a neví, co hrát.Ostatně, i „Cirkusu Fiala“ hrozí, že bude muset složit své šapitó a odjet. Rozhodnou o tom podzimní volby do Poslanecké sněmovny. Jak se v této knize dozvíte, motají se kolem cirkusu podivní zřízenci, kteří mají dohlédnout na to, aby se tak nestalo.Cirkus by měl být veselý, vládnutí Fialovy vlády však bylo z mnoha důvodů smutným cirkusem pro tuto zemi. A proto vznikla tato kniha.Od autorů bestselleru Spiknutí.