History of St Joseph's Maori Girls' College

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 1 028 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

History of St Joseph's Maori Girls' College koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
1 028 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
This is a history of St Joseph''s Maori Girls'' College, which has become the second oldest Maori boarding school and was started by the Sisters of Our Lady of the Missions in 1867. The college has given rise to numerous Maori trailblazers in a variety of fields.

Zobrazit celý popis
Výběr knih vydavatele Huia Publishers

Zobrazit všechny knihy vydavatele Huia Publishers
Naše tipy


Aristokratka na smrtelné pohovce
Nová, a zřejmě už definitivně poslední Aristokratka je černou komedií o posledních věcech člověka. Otázka, zda může být i kniha, kde v jedné ze dvou hlavních rolí řádí Smrt, zábavná, je asi nadbytečná: v podání Evžena Bočka určitě. Dokonce velmi! Předchozí Aristokratka v Československu nás zavedla na počátek celé ságy, hluboko do minulosti. S Aristokratkou na smrtelné pohovce naopak zamíříme do budoucnosti, která je, přinejmenším v jednom ohledu, stejná pro všechny. Pro chudáka úplně stejně jako pro aristokratku. Ale když máte to štěstí, že vás na svět přivede Evžen Boček, dostanete ještě příležitost leccos se Smrtí probrat, než nadejde váš čas. Zvlášť, pokud je venku "vedro jako na Sahaře, biozátěž je na trojce" a v rodinné hrobce na Kostce tak příjemný chládek.