Hravá písanka pro 1.ročník - 4.díl

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 29 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
29 Kč
Skladem (dodání do 1 dne)

Krátký popis
Písanka na moderně zpracovaných a celobarevných stranách procvičuje psaní žáků 1. ročníku. Vychází z tradičních metod výuky psaní. Je sestavena odborným týmem pedagogů a lektorů na základě jejich zkušeností s výukou na 1. stupni. Písanka je součástí ucelené koncepce pro výuku českého jazyka na 1. stupni základních škol. V rámci této koncepce si učitelé mohou doplnit tradiční učebnice a pracovní sešity o další pomůcky, které komplet dotvářejí. V souladu s RVP ZV Publikace obsahuje kvalitní ilustrace Písanka obsahuje také řadu cvičení zaměřených na mezipředmětové vztahy Učivo je probíráno hravou a zábavnou formou Pracovní sešit obsahuje: Čtvrtý díl písanky je zaměřený na nácvik psaní Každá strana je doplněna několika úkoly zaměřenými nejen na psaní, ale také na celkový rozvoj žáků Písanky respektují sklony písma nejvíce doporučované odborníky Na řádcích je vždy dostatek místa pro velké psací písmo Písanka obsahuje praktické tipy pro správný úchop psacích potřeb Prostor k procvičování obtížných písmen, také v jiných velikostech, naleznete v pracovních listech Počet stran: 36 celobarevných stran A5
Výběr knih autora nová edice/malé písmo

Výběr knih vydavatele Taktik

Naše tipy


Publikace: Příležitostné nápady - Ferrante Elena. Po dobu jednoho roku posílala redakce Guardianu Eleně Ferrante, autorce slavné tetralogie Geniální přítelkyně, různé náměty a otázky. Ona se nad nimi zamýšlela ve svých pravidelných týdenních sloupcích, aby nakonec vznikl tento výjimečný soubor, neopakovatelná literární hra, v níž Ferrante tvoří texty, které se tolik odlišují od jejích románů. Ale ani změna žánru nepotlačila její literární eleganci a pronikavost a jen podpořila celosvětové uznání, kterého se jí dostalo po vydání tetralogie Geniální přítelkyně. Prostřednictvím Příležitostných nápadů se čtenářům Eleny Ferrante dostává jedinečné šance nahlédnout do světa výjimečné autorky a pochopit její inspirativní mysl. Všech dvaapadesát sloupků je doprovázeno barevnými ilustracemi známé italské umělkyně Andrey Uciniové. Publikace: Příležitostné nápady - Ferrante Elena.