Hravé objavy

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 39 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Martinus.cz
39 Kč
Skladem (dodání do 8 dnů)
Výběr knih autora Mária Tašková

Kniha Svet objavov

Svet objavov

Cena od 39 Kč

Kniha Svet počtov

Svet počtov

Cena od 39 Kč

Kniha Šikovný jazýček

Šikovný jazýček

Cena od 39 Kč

Kniha Zvedavček - Pracovný zošit 3-4 rokov

Zvedavček - Pracovný zošit 3-4 rokov

Cena od 35 Kč

Kniha Rozcvička jazýčka

Rozcvička jazýčka

Cena od 37 Kč

Kniha Rátajko

Rátajko

Cena od 26 Kč

Kniha Prvé detské počty

Prvé detské počty

Cena od 37 Kč

Kniha Hravé počty

Hravé počty

Cena od 39 Kč

Výběr knih vydavatele Maquita

Kniha Ja som

Ja som

Cena od 38 Kč

Kniha Matematika - Súbor samostatných prác

Matematika - Súbor samostatných prác

Cena od 48 Kč

Kniha Precvič si slová vybrané

Precvič si slová vybrané

Cena od 48 Kč

Kniha Čo už viem

Čo už viem

Cena od 48 Kč

Naše tipy


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.