Hravý početník 7 - pracovní sešit

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 49 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Hravý početník 7 - pracovní sešit koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
49 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Procvičovací sešit je vytvořen pro potřeby důkladného procvičování a zafixování probíraného učiva matematiky. Na jeho tvorbě se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování matematiky. Může být využíván k desetiminutovkám nebo k domácí přípravě žáků. V souladu s RVP ZV OBSAH: Procvičovací sešit obsahuje: Opakování učiva Zlomky Celá čísla Racionální čísla Poměr Přímá a nepřímá úměrnost Procenta
Výběr knih autora 1. díl

Zobrazit všechny knihy autora 1. díl
Výběr knih vydavatele Taktik

Zobrazit všechny knihy vydavatele Taktik
Naše tipy


Srpny
Daniela vyrůstá v rodině, kde ji místo lidí objímají úzkosti. Ty přicházejí s nevysvětlitelnou pravidelností — každý srpen. Slunečné dny pro ni nejsou příjemné, nýbrž bolestivé. Když pak na univerzitě potká Štěpána, myslí si, že svým nepříjemným létům konečně unikne. Netuší však, že téhle minulosti se utéct nedá. Jakub Stanjura v románu originálním způsobem otevírá závažné téma gaslightingu — zvláštní formy manipulace, při níž oběť zpochybňuje vlastní racionalitu, paměť i celkové vnímání reality. Jak se nám kniha líbila? Přečtěte si podrobnou recenzi na našem blogu.