Hudební nauka pro 1. ročník

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Hudební nauka pro 1. ročník koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
107 Kč
Není skladem

Krátký popis
Děti nakouknou do světa hudby a zjistí, jak je svět hudby zábavný a pestrý. Dozví se, co je dynamika, rytmus, noty, stupnice, křížky, béčka a mnoho dalšího. Budou si zpívat, hrát, tleskat a kreslit. Pracovní sešit je plný barev, obrázků a zábavných cvičení.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Hudební nauka pro 1. ročník je 107 Kč

Výběr knih autora Ivana Funioková

Zobrazit všechny knihy autora Ivana Funioková
Výběr knih vydavatele Martin Vozar

Zobrazit všechny knihy vydavatele Martin Vozar
Naše tipy


Kořist
V nehostinných podmínkách islandské ledové pustiny se ztratí čtyřčlenná skupinka turistů. Co je přimělo vyrazit za tak drsných podmínek zcela mimo civilizaci? A proč opustili bezpečí srubu takřka nazí? Záchranářka Johanna a její kolegové z pátracícho týmu jsou povoláni do akce a narážejí na velice podivné stopy.Na osamocené radarové stanici na pobřeží Stokksnes mezitím dochází k nevysvětlitelným, hrůzu nahánějícím událostem. Rudá kaluž krve uprostřed nedotčeného sněhu, dětská botička pohřbená desítky let pod zemí, život dobrovolně ukončený v mořských vodách hluboké skalní průrvy.Sníh nepřestává padat a tajemných událostí přibývá, jako by je mrazivé počasí přitahovalo…Po skončení série Freyja & Huldar přichází Yrsa Sigurðardóttir s děsivě obrazným příběhem plným bizarních nevysvětlitelných jevů, zasazeným do nejopuštěnější islandské divočiny, ze které bez ohledu na počasí ucítíte mráz pod kůží.Vychází v překladu Lucie Korecké.