Island

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 893 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
893 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Přehledný autoatlas Islandu v měřítku 1:150 000 z edice map Freytag & Berndt, který lze využít nejen k plánování, ale osvědčí se i jako nepostradatelný průvodce během cesty. Aby se islandští návštěvníci zorientovali na ostrově, byly na mapách vizualizovány informace související s cestovním ruchem, včetně národních parků a přírodních rezervací, malebných výhledů, vodopádů, horkých pramenů a oblíbených míst pro pozorování velryb. Ostrovní stát Island se jako žádná jiná evropská země vyznačuje spícími sopkami, holými lávovými poli, mohutnými ledovci, tryskajícími gejzíry, hřmícími vodopády, přírodními řekami a horkými a studenými prameny. Je to země extrémů, kde voda jemně stéká ze země, z podzemí divoce vyvěrají fontány a země se v pravidelných intervalech chvěje, ale kde se také rozprostírají úrodná údolí řek a mírné pobřežní úseky. - turistické informace, registr míst s PSČ, seznam ulic, vzdálenosti v km - adresář míst a vodních ploch, kempy a hřiště, ubytování - 30 popsaných TOP turistických cílů - 18 plánů měst a obcí - 232 stran, formát 21 x 29,7 cm (A4) - poloskrytá spirálová vazba Autoatlasy freytag & berndt jsou dostupné pro mnoho zemí a regionů po celém světě.
Výběr knih autora autoatlas/1:150 000

Výběr knih vydavatele Freytag & Berndt

Naše tipy


Publikace: Babička drsňačka - Walliams David. Britského autora dětských knih Davida Walliamse označují kritici za nového Roalda Dahla. Jeho vypravěčsky brilantní příběhy s překvapivou pointou a černým humorem dávají tomuto označení za pravdu. Jako první se k českému čtenáři dostává Babička drsňačka. Vypráví se v ní příběh o předsudcích a toleranci, o překvapivých odhaleních a jedné šíleně troufalé loupeži. Ben je k smrti otrávený, zase má strávit víkend u babičky: "Vždyť je s ní děsná nuda! Se všema starýma je nuda. Telka jí nefunguje, pořád chce jenom hrát scrabble a smrdí kapustou!" Pěkně tvrdý odsudek z úst nezletilce, jenže to ještě Ben netuší dvě věci: 1) Jeho babička kdysi byla proslulou lupičkou šperků. 2) Celý život kula plán, jak ukradnout korunovační klenoty, a teď potřebuje Benovu pomoc! Publikace: Babička drsňačka - Walliams David.