Jeden odstavec denně

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 387 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
387 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha, kterou během pěti let napíšete sami nebo s pomocí svých nejbližších tak, že se jednou za den zastavíte a zaznamenáte si základní události daného dne. Základní část má 365 stran - co strana to den, na každé straně pět políček, tj. na každý rok jedno. Stránky jsou bez datumu, tj. je možné začít kdykoli v průběhu roku. Zapisovat můžete v zásadě tři věci: První variantou je to, za co jste vděční s cílem posilovat váš vděk, radost a vědomí sebe sama. Druhá varianta je využít knihu pro hledání vašich silných stránek s cílem nalezení vašeho důlku. A třetí varianta je zapsat to nejsilnější z daného dne a vytvořit tak "obyčejnou" knihu vzpomínek - zprávu o vašem životě pro vás a vaše potomky.
Výběr knih autora Tomáš Hajzler

Výběr knih vydavatele PeopleComm

Naše tipy


Publikace: Babička drsňačka - Walliams David. Britského autora dětských knih Davida Walliamse označují kritici za nového Roalda Dahla. Jeho vypravěčsky brilantní příběhy s překvapivou pointou a černým humorem dávají tomuto označení za pravdu. Jako první se k českému čtenáři dostává Babička drsňačka. Vypráví se v ní příběh o předsudcích a toleranci, o překvapivých odhaleních a jedné šíleně troufalé loupeži. Ben je k smrti otrávený, zase má strávit víkend u babičky: "Vždyť je s ní děsná nuda! Se všema starýma je nuda. Telka jí nefunguje, pořád chce jenom hrát scrabble a smrdí kapustou!" Pěkně tvrdý odsudek z úst nezletilce, jenže to ještě Ben netuší dvě věci: 1) Jeho babička kdysi byla proslulou lupičkou šperků. 2) Celý život kula plán, jak ukradnout korunovační klenoty, a teď potřebuje Benovu pomoc! Publikace: Babička drsňačka - Walliams David.