Jedů plná půda

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 205 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
205 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Sestry Nurofena, Lexaurina a Hypnogena jsou Animůry. Starají se o klidný spánek obyvatel Malé strany, zbavují je bolestí duše, starostí a obav, pomáhají hojit jejich zranění a léčit jejich neduhy. Stejně dobře se ale umějí postarat o to, abyste kteroukoli z výše uvedených nepříjemností trpět začali, a zrychlí vám život tak, že se nepostačíte divit. Všechny tři jsou hubaté, vzteklé, neurotické, hádavé, ironické, kousavé, od rány a strašlivě přepracované. Malostranské Valkýry mají jen jedinou autoritu -svého vrtošivého a cholerického šéfa Zjebina. Pohádky pro dospělé čekají právě na vás!
Výběr knih vydavatele Freytag & Berndt

Naše tipy


Publikace: Babička drsňačka - Walliams David. Britského autora dětských knih Davida Walliamse označují kritici za nového Roalda Dahla. Jeho vypravěčsky brilantní příběhy s překvapivou pointou a černým humorem dávají tomuto označení za pravdu. Jako první se k českému čtenáři dostává Babička drsňačka. Vypráví se v ní příběh o předsudcích a toleranci, o překvapivých odhaleních a jedné šíleně troufalé loupeži. Ben je k smrti otrávený, zase má strávit víkend u babičky: "Vždyť je s ní děsná nuda! Se všema starýma je nuda. Telka jí nefunguje, pořád chce jenom hrát scrabble a smrdí kapustou!" Pěkně tvrdý odsudek z úst nezletilce, jenže to ještě Ben netuší dvě věci: 1) Jeho babička kdysi byla proslulou lupičkou šperků. 2) Celý život kula plán, jak ukradnout korunovační klenoty, a teď potřebuje Benovu pomoc! Publikace: Babička drsňačka - Walliams David.