Kalifornien, California/Kalifornie 1:500T/mapa

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 267 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
267 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Oboustranná automapa Kalifornie. Základem motoristické vrstvy je silniční síť s kilometráží, čísly silnic, zvýrazněny jsou hlavní dopravní tahy, benzínové stanice. V mapě jsou symbolickými znaky zaznačeny přírodní a kulturní zajímavosti, úseky s panoramatickým výhledem, národní parky, možnosti ubytování, sportovních aktivit. Reliéf je zakreslen pomocí stínování. V samostatných výřezech naleznete plány Los Angeles, San Francisca, Las Vegas, součástí mapy je i rejstřík sídel.
Výběr knih autora Rolf Goetz

Výběr knih vydavatele Freytag & Berndt

Naše tipy


Z královského výletu do Nizozemí si Marie III. Kostková přiveze kromě zážitků a fotky s Jejím Veličenstvem královnou Beatrix také milostnou šmodrchanici, která se "vystříbří" až na úplném konci nového pokračování; na zámku se, mimo jiné, zjeví i Helenka Vondráčková. Milostných šmodrchanic se ovšem na Kostce vyskytne víc, a většina bude zaznamenána filmovým štábem nizozemské televize. Pod palbou lásky se ocitne i kastelán Josef! Čtenáři, kterým už aristokratka lezla krkem, jistě přivítají informaci, že "sága" , které se dosud prodalo téměř půl miliónu výtisků, pokračovat nebude. Zároveň ovšem není zcela vyloučeno, že se časem objeví díl, který celou sérii předchází a kdy se na chvíli ocitneme v roce 1983, během kterého aristokratka…