Katkine dobrodružstvá

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 241 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Martinus.cz
241 Kč
Skladem (dodání do 4 dnů)
Výběr knih autora Miroslav Búran

Kniha Katkine dobrodružstvá

Katkine dobrodružstvá

Cena od 241 Kč

Kniha Návrat do prítomnosti

Návrat do prítomnosti

Cena od 286 Kč

Kniha Poblúdenie

Poblúdenie

Cena od 193 Kč

Kniha Potreba milovať

Potreba milovať

Cena od 222 Kč

Kniha V hluchom svete

V hluchom svete

Cena od 94 Kč

Kniha Štyri ruky života

Štyri ruky života

Cena od 81 Kč

Kniha Väzenie Dúfať - [E-kniha]

Väzenie Dúfať - [E-kniha]

Cena od 82 Kč

Výběr knih vydavatele Signis

Kniha Vietnam - Vojakove spomienky

Vietnam - Vojakove spomienky

Cena od 522 Kč

Kniha Rozprávka písaná pod hviezdami

Rozprávka písaná pod hviezdami

Cena od 247 Kč

Kniha #Vykrivenie

#Vykrivenie

Cena od 248 Kč

Kniha Mor

Mor

Cena od 246 Kč

Kniha #Erised

#Erised

Cena od 235 Kč

Naše tipy


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.