Kde domov můj

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 691 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihy.ABZ.cz
691 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha: Kde domov můj; Autor: Skořepa Petr; Rád ukazuji možnosti, jak si svobodné bydlení bez závislosti na inž., obchodních i bankovních sítích může postavit každý. Že skutečně jde postavit krásný malý 40m2 dům pro dva do 6.000 EUR, nebo rodinný a dokonce i nezávislý dům 100m2 do ...
Výběr knih autora Skořepa Petr

Výběr knih vydavatele Alter-Nativa o.z.

Naše tipy


Silně autobiografický Anděl zapomnění rakousko-slovinské spisovatelky Maji Haderlapové je literárním příspěvkem k tématu osudu korutanských Slovinců. Zprvu příběh zdánlivě splňuje všechny atributy romantické venkovské idyly, záhy však osudy jednotlivých členů rodiny začnou jakoby prorůstat do košaté koruny stromu etnické problematiky, týkající se slovinské enklávy v Rakousku. Z idyly se postupně stává drsný boj o život během 2. světové války a izolovaný mikrosvět se začíná rozpadat pod údery plnými lidské bolesti, křivdy a nezhojených ran.