Kniha praktických kouzel pro lásku, štěstí a úspěch

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 350 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Kniha praktických kouzel pro lásku, štěstí a úspěch koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
350 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Nechte se inspirovat prastarou moudrostí a navažte na své pohanské kořeny! Kniha praktických kouzel je plná tipů, jak si zajistit spokojený život plný lásky, štěstí a úspěchu. Kniha vás čarováním provede od začátku do konce – dozvíte se v ní, jaké pomůcky potřebujete, jak si zřídit oltář, jaké dny v roce jsou pro praktické čarodějky důležité a jak se slaví, ale najdete v ní i podrobné popisy kouzel, zaklínadel a lektvarů. Jednotlivé kapitoly se věnují různým oblastem čarování jako například kouzlům na lásku, štěstí, uzdravování nebo bohatství a peníze. Knihu můžete číst od začátku do konce, anebo v rejstříku na konci knihy najít konkrétní téma, které vás zajímá, a najít k němu v knize informace a tipy. Velmi užitečný je také dodatek knihy s popisem významu jednotlivých znamení, tabulkou s planetárními hodinami ve dne i v noci, popisem významu čísel i barev. Tato kniha čarování je určená pro začátečníky i pokročilé.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Kniha praktických kouzel pro lásku, štěstí a úspěch je 350 Kč

Výběr knih autorů Cerridwen Greenleaf , Mara Penny

Zobrazit všechny knihy autora Cerridwen Greenleaf, Mara Penny
Výběr knih vydavatele Via

Zobrazit všechny knihy vydavatele Via
Naše tipy


Máma není služka, máma je dáma - …pořád mě zajímá, jak to udělat, aby doma bylo dobře…
Knížka krátkých fejetonů o výchově a o tom, jak to vlastně udělat, aby doma bylo dobře. Marek Herman zkoumá svět malých dětí, porovnává ho s pohledem nás dospělých a hledá základní kameny, na kterých lze postavit rodinnou pohodu. Proč je dneska tolik rozmazlených dětí, proč neposlouchají a proč jim vlastně rodiče donekonečna ustupují? Autor se také zaměřuje na postavení mámy v dnešní rodině, to je linka, která celou knihu propojuje. Proč mámy dělají doma dětem služky? Proč jsou věčně uštvané a vystresované? Proč dělají služky dokonce i svým partnerům? A co s tím? Stylem psaní autor navazuje na své dvě úspěšné knihy "Najděte si svého marťana" a "Jsi tam, brácho?". Také zde si se čtenářem vlastně povídá: nutí ho, aby se zastavil, přemýšlel o sobě, o svém životě a o své rodině. K čemu tedy máme rodinu? A k čemu vlastně máme ty děti? A dá se v dnešním světě ještě vůbec v pohodě vychovávat? Můžeme se přitom ještě pořád spolehnout na svůj selský rozum? Nebo je to všechno nenávratně pryč?