Informatika

Našli jsme celkem 32 knih spadajících do kategorie informatika, které lze zakoupit na e-shopech a dokázali jsme je automaticky zařadit do kategorií. V databázi máme knih na toto téma ale více, stačí do vyhledávání napsat, co přesně hledáte...
Kniha Informatika

Informatika

J. Glenn Brookshear

Cena od 1 007 Kč

Kniha Nápadník do informatiky

Nápadník do informatiky

Martin Pokorný

Cena od 185 Kč

Kniha Informační systémy podniku

Informační systémy podniku

Pavel Burian

Cena od 461 Kč

Kniha Metodická příručka

Metodická příručka

Jiří Vaníček

Cena od 89 Kč

Kniha PC pro školy

PC pro školy

Jiří Plášil

Cena od 149 Kč

Kniha Podniková informatika

Podniková informatika

Libor Gála

Cena od 226 Kč

Kniha Počítačové zkratky

Počítačové zkratky

Alexandr Pilař

Cena od 205 Kč

Kniha Budujeme školní web

Budujeme školní web

Ondřej Neumajer

Cena od 159 Kč

Kniha Word 2007 nejen pro školy

Word 2007 nejen pro školy

Computer Media

Cena od 109 Kč


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.