Krizové řízení v ČR na počátku 21.století

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 294 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Krizové řízení v ČR na počátku 21.století koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
294 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Monografie se soustředí na oblast krizového řízení, která je v České republice legislativně ukotvena; vychází z potřeby přípravy obyvatelstva České republiky jak na nevojenské, tak i na vojenské krizové situace. Ukazuje, jaký je současný stav krizové legislativy, případně jaké jsou další záměry jejího zdokonalování na počátku 21. století.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Krizové řízení v ČR na počátku 21.století je 294 Kč

Výběr knih autora Josef Vilášek

Zobrazit všechny knihy autora Josef Vilášek
Výběr knih vydavatele Karolinum

Zobrazit všechny knihy vydavatele Karolinum
Naše tipy


Zmizení Stephanie Mailerové
Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël. V červenci 1994 je ospalé lázeňské městečko Orphea ve státě New York zburcováno děsivou událostí: ve vlastním domě je zavražděn starosta s celou svou rodinou, zabita je i svědkyně zločinu. Vyšetřování několikanásobné vraždy dostane na starost dvojice mladých ambiciózních policistů, Jesse Rosenberg a Derek Scott. Dopadnou a usvědčí vraha, za což získají povýšení i vyznamenání. Jenomže počátkem léta 2014 přijde za Jessem novinářka Stephanie Mailerová a oznámí mu, že tenkrát před dvaceti lety obvinil nesprávnou osobu. Načež ona sama za záhadných okolností zmizí. Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël.